Měna:
0 Kč
0
Celková cena:
0 Kč

Špičková Wi-Fi meteorologická stanice GARNI 1055 Arcus

9.1.2018

Novinky

Před 12 lety byl uveden na trh první produkt s logem GARNI. Dnes by působil možná trochu úsměvně, ovšem v roce 2006 se dalo mluvit o produktu, který vám doma neudělá žádnou ostudu. Doba pokročila, zákazník je náročnější a my dvakrát tolik. Snaha o obohacení nabídky nás dovedla až k produktům se společným přívlastkem ARCUS. Řada ARCUS se rychle stala populární, chyběla jen vlajková loď, vrcholový model, který by tuto úspěšnou sérii produktů zastřešil. Po rozsáhlém vývoji se nám dostal do rukou výrobek, který splňoval všechny naše požadavky.

Model GARNI 1055 je nejvyšším modelem řady ARCUS, která se vyznačuje snadno čitelnými barevnými inverzními V.A. displeji s širokými úhly pozorování a černým pozadím. Díky zabudované Wi-Fi nabízí meteorologická stanice přenos naměřených hodnot na server Weather Underground a zobrazení těchto hodnot na mobilních zařízeních nebo PC kdekoliv, kde je k dispozici internetové připojení. Mezi měřené hodnoty patří hodnoty teploty, relativní vlhkosti, barometrického tlaku, dešťových srážek, rychlosti a směru větru a UV záření. Minimální a maximální naměřené hodnoty a hodnoty naměřené za uplynulých 24 hodin jsou uloženy do paměti hlavní jednotky. Čas a datum jsou automaticky seřízeny z internetu a meteorologická stanice tak vždy poskytuje správné údaje.

Kromě integrovaného čidla 6 v 1 se v balení nachází i vnitřní čidlo, které můžete umístit kam potřebujete a nejste tak omezeni umístěním hlavní jednotky. Pro pohodlnou a rychlou montáž slouží kovová tyč, která je rovněž součástí sady.

Kvalita zpracování, funkčnost, vzhled dávají tušit, že to je to nejlepší, co se v současné době pod značkou GARNI technology na trhu nachází. GARNI 1055 uspokojí i náročnější zákazníky.

Popis této vyjímečné Wi-Fi meteorologické stanice naleznete zde

zpět na výpis


0   Porovnání produktů