Měna:
0 Kč
0
Celková cena:
0 Kč

Platby v EUR

24.11.2023

Novinky

S radostí vám oznamujeme, že jsme nově zavedli možnost plateb v eurech (EUR) pro naše zákazníky. K tomuto kroku nás vedla snaha usnadnit a zlepšit vaše nákupy na našem e-shopu.

Co to znamená pro vás?

Od dnešního dne máte možnost provádět platby za vaše objednávky na našem e-shopu přímo v eurech. Tato funkce přináší několik výhod:

  1. Pohodlnost a jednoduchost: Placení v eurech přináší pohodlí zákazníkům, kteří preferují tuto měnu. To vám umožní vidět konečnou cenu vašich produktů a provést transakci v měně, se kterou jste obeznámeni.

  2. Transparentnost cen: S platební možností v eurech již nemusíte počítat s neočekávanými poplatky za konverzi měn. Ceny produktů budou zobrazeny přímo v eurech, což vám umožní lépe plánovat své nákupy.

  3. Rychlá a bezpečná platba: Bezstarostné placení v eurech přináší rychlost a zabezpečení transakce přímo z vašeho bankovního účtu.

Jak tuto možnost využít?

Pro nákup v EUR není třeba dělat žádné složité kroky. Aktuální měnu zobrazuje náš e-shop vedle ikony nákupního košíku v pravém horním rohu stránky. Můžete ji jednoduše změnit kliknutím na roletku a vybrat si preferovanou měnu pro zobrazení cen a plateb.

Platba v EUR - umístění roletky

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá

Chceme, aby byl váš nákup na našem e-shopu co nejpříjemnější. Pokud máte jakékoli otázky, návrhy nebo zpětnou vazbu ohledně této nové platební možnosti, neváhejte nás kontaktovat. Vaše zpětná vazba nám pomáhá neustále zdokonalovat naše služby.

Těšíme se, že vám tato nová možnost plateb v eurech usnadní nákup na našem e-shopu. Děkujeme, že jste s námi!

GARNI technology team

zpět na výpis


0   Porovnání produktů