Měna:
0 Kč
0
Celková cena:
0 Kč

Napsali o nás - Leben mit Stil

20.6.2022

Novinky

Jeden z našich nových modelů který byl nedávno uveden na trh, GARNI 547 Line, neunikl pozornosti redakce populárního rakouského lifestylového webzinu Leben mit Stil, který o tomto výrobku zveřejnil článek.

Článek lze zobrazit zde - DIE GARNI 547 LINE WETTERSTATION – IMMER INFORMIERT! a níže přikládáme český překlad:

"Svět se mění a s ním také požadavky a nároky zákazníků. Výrobek, který by dříve svému uživateli plně postačoval, nyní zůstane opomenut v regálu. Tohoto faktu jsou si plně vědomi také ve společnosti GARNI technology a.s. pocházející z České republiky, která se zabývá mimo jiné meteorologickými stanicemi pro domácnost. Úvaha, že meteorologická stanice nemusí být pouze spolehlivým zdrojem informací, ale může také plnit roli vhodného doplňku do domácnosti, dala vzniknout myšlence vyrobit meteostanici s přední stranou z jiného materiálu než černého nebo bílého plastu.


Jelikož je model GARNI 547 Line osazen velkým barevným VA displejem s ultračerným pozadím, volba pravého bambusového dřeva jako vhodného materiálu pro přední rámeček se ukázala jako ta pravá. Právě světlá barva dřeva v kontrastu s černým pozadím displeje dává tomuto modelu jednoduchost a eleganci.

GARNI 547 Line

Při návrhu GARNI 547 Line se však nemyslelo pouze na vzhled výrobku ale také na jeho funkčnost a praktičnost. Při používání tak nemusí uživatel disponovat zvláštními znalostmi, jelikož je ovládání user friendly. Zjednodušeně řečeno stačí čidlo meteostanice vhodně umístit, vložit do něj baterie, připojit síťový adaptér k hlavní jednotce a meteostanice se již sama spáruje s čidlem a nastaví korektní čas a datum pomocí signálu DCF-77. Vestavěný USB port pro nabíjení mobilních zařízení jistě přijde vhod a odpadá tak nutnost hledání nabíjecích adaptérů.


GARNI technology je značka která je známá svými kvalitními výrobky u nichž klade vysoké nároky na přesnost a užití v praxi. Předpověď počasí, která je znázorněna ikonami je založena na měření změn barometrického tlaku, a je platná pro následujících 12 až 24 hodin. Uživatelé, kteří potřebují měřit teplotu a relativní vlhkost na více místech, např. v dětském pokoji, skleníku atp., ocení možnost připojení až tří bezdrátových čidel. Indikace námrazy, alarm horní a dolní meze venkovní teploty, fáze Měsíce, automatické přepínání mezi letním a zimním časem a další funkce činí z modelu GARNI 547 Line tu vhodnou meteorologickou stanici pro každou domácnost."

Tímto redakci Leben mit Stil děkujeme.

GARNI technology team

zpět na výpis


0   Porovnání produktů