Měna:
0 Kč
0
Celková cena:
0 Kč

Jak produkty testujeme?

čidloV naší společnosti si velmi zakládáme na vysoké odbornosti a znalosti produktů, které nabízíme. Než uvedeme produkt na trh, ať již naší značky GARNI technology nebo značky, kterou na daném trhu zastupujeme, odneseme si ho do našich domovů a podrobíme ho důkladnému osobnímu testování. Výrobek vystavíme reálným situacím, kterým může čelit u náročného uživatele.

ložiska

Testování produktů naší vlastní značky GARNI technology má mírně odlišný průběh. U vlastních výrobků ovlivňujeme vývoj od samého počátku. Určujeme nejen funkce nebo vzhled, ale pracujeme také na procesech běžících na pozadí, které běžnému uživateli mohou zcela uniknout, ale jsou důležité pro nastavování výrobku, jeho funkce a uživatelský komfort.

ložiskaJednotlivé výrobky se podrobují zkouškám přesnosti měření porovnáním s kalibrovanými přístroji a jejich odolnost v náročných podmínkách. Dále se u meteorologických stanic testuje přesnost předpovědi počasí, tedy reakce změny ikony předpovědi počasí na změnu barometrického tlaku. U každého výrobku se postupně prochází jednotlivá nastavení a funkce, zda jsou uživatelsky přívětivé.

testovací strojNáročnými testy prochází i displeje, zvlášť velmi populární displeje inverzní, barevné, kterých je víc druhů podle použité technologie. Důležitá je čitelnost, pozorovací úhly, pozadí a jejich životnost. Nedílnou součástí zkoušek je dosah bezdrátových čidel. Čidla se umisťují do různých vzdáleností a zjišťuje se schopnost signálu překonávat překážky, jako jsou zdi okna atd. Kontroluje se také jejich voděodolnost.

testovací strojVýsledkem těchto testů jsou výrobky, které po uvedení na trh nejsou pouze náhodným výběrem podle vzhledu a ceny, ale podle spolehlivosti a funkčnosti.

 


0   Porovnání produktů