Měna:
0 Kč
0
Celková cena:
0 Kč

Chytré čističky vzduchu GARNI technology

30.9.2022

Novinky

Vážení zákazníci,

Za téměř 30 let existence naše značka GARNI technology získala pevné místo na evropském trhu a přízeň mnoha uživatelů. Naší největší odměnou je, když se k nám stejný zákazník vrátí opakovaně a opětovně vloží svou důvěru do jednoho z našich produktů. Někteří tak učinili v řádu několika let, jiní však v mnohem kratším časovém intervalu. Zakoupili něco do své domácnosti, na chatu a také jako dárek svému příbuznému. Svou spokojenost pak s námi sdíleli prostřednictvím emailu nebo telefonního hovoru, avšak na konci téměř vždy vyvstala otázka, čím dále vybavit svůj domov.

Jelikož je naše společnost zaměřena zejména na meteorologické stanice a digitální teploměry s vlhkoměrem, bylo pro nás zcela přirozené zaměřit se na odvětví související s prostředím v němž žijeme, konkrétně na kvalitu vzduchu, který dýcháme. Tím započala dlouhá tři roky trvající cesta, během níž jsme uvedli na trh chytrý měřič kvality vzduchu GARNI 210T OneCare a měřič kvality vzduchu GARNI 204 OneCare. Náš hlavní cíl byl však ambicióznější. Od roku 2019 jsme věnovali velké úsilí vývoji produktů, které budou aktivně kvalitu vzduchu ovlivňovat.

Dovolte nám, prosím, představit chytré čističky vzduchu GARNI 15T OneCare a GARNI 45T OneCare.

Čističky GARNI technology

Ačkoliv se jedná o výrobky svou povahou v našem sortimentu zcela nové, jejich kvalita a spolehlivost je na pověstné úrovni značky GARNI technology. Během tří let jsme se oboru čištění vzduchu aktivně věnovali a mohli tak navrhnout produkty, které sami rádi užíváme ve svých domovech.

Oba modely disponují Wi-Fi modulem, díky kterému je možné čističky vzduchu ovládat mobilním telefonem, nastavit automatizace, integrovat je do chytrých domácností prostřednictvím platformy Tuya IOT a propojit s hlasově ovládanými asistenty Google Home a Alexa. Použití mobilního telefonu pro ovládání není nutností, oba modely mají v základním balení dálkový ovladač a obě čističky lze rovněž ovládat pomocí dotykových tlačítek na ovládacím panelu. Samozřejmostí je vestavěné čidlo pro měření pevných částic PM2.5, čističky tak mohou pracovat zcela v automatickém režimu.

Čističky odesílání do mobilu

Při vývoji jsme mysleli také na rodiny s dětmi a pro jejich bezpečí jsme integrovali dětský zámek a dětskou pojistku. Pokud by došlo za provozu k sejmutí předního krytu, čistička okamžitě přeruší svůj provoz, aby se předešlo zranění. Dětský zámek zajišťuje, že nedojde k nechtěnému stisknutí dotykových tlačítek.

Jednotlivé modely se liší množstvím filtrovaného vzduchu za hodinu, jsou tedy vhodné do různě velkých místností, a také stupni filtrace. Zatímco model GARNI 15T OneCare disponuje 6-stupňovým filtračním systémem, model GARNI 45T OneCare 8-stupňovým filtračním systémem. Účinnost jsme nechali otestovat ve Státním zdravotním ústavu s náledujícími výsledky:

Čistička vzduchu model GARNI 15T OneCare byla úspěšně testována na účinnost eliminace prachových částic Státním zdravotním ústavem, přičemž účinnost dosahovala až 99,3%.

Čistička vzduchu model GARNI 45T OneCare byla úspěšně testována na účinnost eliminace prachových částic Státním zdravotním ústavem, přičemž účinnost dosahovala až 100%.

Úspěšně otestováno

Samozřejmostí u obou modelů je velmi tichý chod, noční režim, snadno čitelný inverzní LCD displej s vysokým kontrastem, možnost sledovat naměřené hodnoty online, bezkartáčový (brushless) motor s vysokou životností atd., a také dostupnost náhradních filtrů a dalších dílů.

 

Děkujeme za vaši přízeň.

 

„Dovolte si volně dýchat.“

GARNI technology team

zpět na výpis


0   Porovnání produktů