Měna:
0 Kč
0
Celková cena:
0 Kč

Aplikace Počasí Meteo přichází stále s něčím novým

16.5.2024

Novinky

Počasí Meteo je česká aplikace pro OS Android, která si na našem trhu ve velmi krátké době vydobyla přední místo mezi aplikacemi zabývajícími se počasím.

Aplikace se specializuje na předpověď počasí dle nejlepších současných meteorologických modelů v návaznosti na údaje z meteostanic, radarů a satelitu. Tvůrci aplikace si stanovili jednoduchý cíl – aplikace musí být srozumitelná pro úplné laiky, ale přínosná i pro profesionály. Vsadili proto na jednoduchost, přehlednost a eleganci, pro náročné uživatele pak připravili velké množství ne vždy běžných funkcionalit.

Screenshoty aplikace Počasí Meteo

V aplikaci jsou k dispozici předpovědi počasí podle 9 meteomodelů, informace z radarů, satelitu a meteostanic, historie, statistiky, upozornění, včetně včasného varování před nebezpečnými jevy, možnosti porovnání předpovědí počasí s realitou, případně i porovnání údajů z více meteostanic najednou, vyhodnocení kvality meteomodelů pro konkrétní místo a v neposlední řadě i okamžité porovnání výstupů předpovědí počasí od WINDY či ČHMÚ.

Pro uživatele meteostanic jsou pak k dispozici funkce, které jiné aplikace nenabízí, např. provázanost předpověď počasí–meteostanice–webkamera. Samozřejmostí jsou pak i widgety předpovědí počasí, radarů-satelitu, meteostanic atd.  Aplikace toho umí tolik, že kdo chce, může stále něco objevovat. 

Slovy jednoho nadšeného uživatele: „To už není jen aplikace o počasí, ale počítačová hra“.

Screenshoty aplikace Počasí Meteo

V aplikaci Počasí Meteo je v současnosti registrováno cca 900 meteostanic z ČR a SK a z velké části se jedná o značkové meteorologické stanice českého výrobce GARNI technology®.  Počet meteostanic se neustále navyšuje a aktuálně pokrývají celou ČR a značnou část Slovenska. 

Nové náměty, reakce na podněty a připomínky jsou v případě, že je shledáme přínosnými i pro další uživatele, řešeny velmi rychle a v podobě aktualizace aplikace, v niž jsou zahrnuty i plánované novinky, vychází několikrát do roka.

Screenshoty aplikace Počasí Meteo

Aplikace Počasí Meteo je v základní verzi k dispozici zdarma, ale z naší zkušenosti víme, že většina majitelů meteostanic si po vyzkoušení aplikace zakoupí verzi PRO+, jejíž cena je opravdu lidová - 310,-Kč/rok.

Vyzkoušejte aplikaci Počasí Meteo již dnes. Jsme přesvědčeni, že se vám bude líbit.

Autor textu a obrázků: Počasí Meteo

 

Meteorologické stanice GARNI technology kompatibilní s aplikací Počasí Meteo:

zpět na výpis


0   Porovnání produktů