Novinky

Novou kategorií v našem sortimentu jsou fitness náramky - naleznete v sekci \"Sport a outdoor\"

7.11.2015

meteostanice - Novou kategorií v našem sortimentu jsou fitness náramky - naleznete v sekci \

Vynikající dvouřádkový displej OLED je dobře čitelný ve tmě i na slunci. Je možné měřit překonanou vzdálenost, počet kroků, spálené kalorie nebo kvalitu spánku. Ve Vašem mobilním zařízení při zapnutém GPS zobrazíte i rychlost, průměrnou rychlost, maximální rychlost, nadmořskou výška, maximální nadmořská výšku, tempo (min/km), průměrné tempo (min/km) a další zajímavé a potřebné údaje.
Navíc Vás náramek upozorní na to co se děje na sociálních sítích, upozorní Vás na příchozí hovory s identifikací volajícího, SMS, e-maily nebo události ve Vašem kalendáři. Díky vestavěnému UV senzoru jste stále informovaní o hodnotách UV indexu.

Propojení s Vašim mobilním zařízením umožňuje technologie Bluetooth 4.0 a to na vzdálenost až 10 m.
Náramek je kompatibilní s operačním systémem Android 4.3 a novějším nebo iOS 7.0 a novější verzí. Aplikace „i-got-U Life“ je zdarma ke stažení na Google Play. Součástí balení jsou tři pásky a to v barvě černé, oranžové a šedomodré.
Vestavěná  Li-Pol baterie umožňuje po nabití 10 dní provozu, což jsme odzkoušeli při praktickém používání.

Na náramek GARNI Q-62 se můžete podívat zde

Zpět na novinky

Oznámení

Z provozních důvodů bude eshop v úterý 15.10. a ve středu 16.10. 2019 uzavřen, objednávky přijaté v těchto dnech budou vyřízeny ve čtvrtek 17.10. 2019.

 

X