Novinky

Novinky značky GARNI

2.9.2015

meteostanice - Novinky značky GARNI

Model GARNI 435 má inverzní displej, jehož barva se mění podle předpovědi počasí. Osvětlení displeje má dvě úrovně jasu a lze jej vypnout, projekci lze vypnout také. Stálé osvětlení displeje a zapnutí projekce je možné při napájení na síťový adaptér. Při napájení bateriemi lze displej a projekci zapnout krátkodobě.

 

Stanice má funkci zapnutí projekce na 30 minut i při napájení pouze na baterie. Projektor zobrazuje ikonu předpovědi počasí a střídavě aktuální čas, vnitřní teplotu a vnější teplotu.

 

 

 

 

 

Meteorologická stanice kategorie hobby GARNI 735 má integrované bezdrátové čidlo obsahující čidlo pro měření teploty a relativní vlhkosti s radiačním krytem, čidlo rychlosti a směru větru a srážkoměr. Přenos dat je zajištěn každých 12 sekund na frekvenci 868 MHz s dosahem až 150m v otevřeném prostoru.

Stanice má paměti na maximální a minimální naměření hodnoty s časem a datem záznamu, několik nastavitelných alarmů a budík s možností nastavení buzení o 30 minut dřív v případě venkovní teploty pod -3°C

 

 

Zpět na novinky

Oznámení

Objednávky budou vyřizovány do čtvrtka 20. prosince do 10:00 hodin. Eshop bude opět vyřizovat objednávky od středy 3. ledna 2019. Všechny objednávky přijaté v době uzavření eshopu budou vyřízeny 3.1. 2019.
V době přerušení činnosti eshopu, tedy od 21. 12. 2018 do 2.1. 2019 nebudou přijímány žádné zásilky

 

X